Група №2 «Карапузики»

В групі працюють:

Вихователь Мацюк Валентина Іванівна

Освіта: середня спеціальна

Педагогічне кредо:  «Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх здоровими й щасливими»

Вихователь Яковишина Наталія Василівна

Освіта: дві повні вищі: у 2012 році закінчила РДГУ, за спеціальністю «Психологія» та здобула кваліфікацію психолога, у 2016 році закінчила РДГУ, за спеціальністю «Педагогічна освіта», спеціалізація «Дошкільна освіта», кваліфікація - організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку.

Педагогічне кредо: «Зуміти почути кожну дитину, і трішки навчити йти по життю»

Помічник вихователя Скрипнюк Лариса Миколаївна

У групі працює із 2014 року

Педагогічне кредо: «Життя не вічне - вічні цінності людські»