Група №4 «Гномики»

з конструктора будують,

І ніколи не сумують.

У групі працюють:

• Пастухова Ольга Власівна - спеціаліст. Здобула середньо спеціальну освіту в Дубнівському педагогічному училищі. Стаж роботи: 27 р.gr4 1s

Педагогічне кредо:

Йду по життю з усмішкою,

несу людям добро та радість

і впевнена, що буде краще!

• Мірчук Оксана Петрівна - «Спеціаліст І категорії». Здобула вищу педагогічну освіту в РДПІ у 1993р. Стаж роботи: 21 р.

Педагогічне кредо: Дивитись на світ очима дитини, дивуватися, радіти, творити і пізнавати нове разом з нею.gr4 2s

Помічник вихователя:

• Янчарук Тетяна Іларіонівна- працює в ДНЗ з 2002 року.

Життєве кредо: Швидко зроблена робота якісною не буває.

Проблемні питання, над якими працює група: 1. Використання театру картинок у виховній роботі з дітьми раннього віку. 2. Сенсорний розвиток дітей раннього віку.

gr4 4b

My Apple Style Counter