Група №9 «Веселка»

У групі працюють:

• Вихователь Турчук Надія Іванівна - «спеціаліст першої категорії». Повна вища педагогічна, у 1996 році закінчила РДПІ, стаж роботи – 20 років

Педагогічне кредо:

« Життя – постійне самовдосконалення. Коли людина вважає себе досконалою, її життя втрачає сенс».(В. Сухомлинський).

gr9 1s

• Вихователь Ференц Наталія Юріївна - «Спеціаліст». Повна вища педагогічна, у 2013 році закінчила РДГУ, спеціальність «Дошкільна освіта». Стаж роботи - 4 роки.

Педагогічне кредо:

«Учитись важко, а учить ще важче.

але не мусиш зупинятись ти.

Як дітям віддаси усе найкраще,

то й сам сягнеш нової висоти»

gr9 2s

Помічник вихователя Вакулюк Наталія Миколаївна. На групі працює з 2016 року.

Життєве кредо: "Люби дитину, вір у неї, знай, розумій її"

Проблемні питання над якими працює група:

1. «Розвиток пізнавальної активності дітей засобами дослідницько-пошукової діяльності».
  2. «Розвиток творчих здібностей шляхом нетрадиційних технік малювання».

4   8

6                  7