Група №10 «Метелик»

У групі працюють:

Вихователь: Янковська Євгенія Петрівна - «спеціаліст вищої категорії». Повна, вища, педагогічна, закінчила Рівненський державний педагогічний інститут у 1994 р. За спеціальністю вихователь дошкільного навчального закладу. Стаж роботи 28 років.

Педагогічне кредо:

З моїх долонь ростуть до неба квіти, випурхують, немов пташенята, діти, моя любов жива до всього світу.

gr10 1s

Вихователь Сорока Лариса Володимирівна - «спеціаліст I категорії». Повна, вища, педагогічна, закінчила Рівненський державний педагогічний інститут у 1995 р. За спеціальністю вихователь дошкільного навчального закладу. Стаж роботи 22 роки.

Педагогічне кредо:

Створювати умови, щоб діти могли жити у світі краси, гри, музики, казки, малюнку, фантазії, Творчості.(В. О. Сухомлинський)

gr10 2s

• Помічник вихователя: Бецан Ольга Віталіївна, працює в ДНЗ З 2015 р.

Betsan