0Тиждень безпеки дорожнього руху

У нашому навчальному закладі з 13 по 17 листопада проходив «Тиждень безпеки дорожнього руху».

Метою заходу була популяризація знань правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків, активізація роботи з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму; проведення широкої роз’яснювальної та агітаційно-масової роботи серед дітей та батьків щодо дотримання правил дорожнього руху

У цікавій доступній формі діти здобули необхідну інформацію через проведення занять, спостережень, дидактичних ігор, бесід, рухливих ігор, сюжетно – рольових ігор, моделювання небезпечних дорожніх ситуацій, читання художніх творів, казок, віршів на задану тематику, показ театральної вистави, розгляд ілюстрацій.