1-1«Маленькі шахісти»

В нашому закладі дошкільної освіти проходили змагання з шашок серед вихованців старших груп (№№5,6,11) які мали на меті розкрити інтелектуальний потенціал дитини.

Одним із засобів, що сприяють розвитку інтелектуальних здібностей, є гра у шашки, яка витримала випробування тисячоліттями. Шашки давно слугують людям не лише для розваг, а й для розвитку їхніх розумових здібностей. Ця гра, на перший погляд, здається простою і легкою. Проте ігрова практика свідчить, що кожен хід містить у собі багато таємничого й незвіданого. Шашки вимагають від гравця вміння мислити, винахідливості та кмітливості, сприяють розвиткові пам’яті та уваги. Гравець має постійно розраховувати варіанти, що виникають, планувати гру й намагатися здійснити її, вміти передбачати та протистояти планам супротивника.

Після занять шашками у дітей підвищується інтерес до навчання, поліпшуються здібності до логічних операцій, що створює сприятливі умови для розвитку інтелекту. Гра в шашки – одна з форм розвитку математичних здібностей дітей старшого дошкільного віку.

В результаті змагань:

Група №5 – призові місця отримали:

І місце Черкас Давид

Федьків Денис

Кричильська Катя

Александрук Інна

Аврук Ілля

ІІ місце Міськов Микола

Дорешев Максим

Дорошева Маргарита

Матвіюк Віка

ІІІ місце – Лящук Матвій