1Тиждень безпеки і охорони

життєдіяльності дітей

З 23 по 27 квітня у садочку був проведений "Тиждень безпеки дитини".

Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості освітньо-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

У ці дні проводилась змістовна робота, що охоплювала усі освітні лінії розвитку дошкільника та спрямовувалась на виявлення знань дітей про безпеку життєдіяльності, на формування свідомого розуміння цінностей власного здоров’я, відчуття особистої та колективної безпеки, навчання способів власної поведінки в довкіллі, під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, спрямовані на визначення рівня знань дітей:

- правил безпечного перебування на вулицях, правил поводження з незнайомими людьми;

-   уявлень про стихійні природні явища ( землетрус, повінь, буря, гроза тощо), ознайомлення дітей з їх природою, характерними ознаками, негативними наслідками;

-   уявлень про основні правила поведінки в екстремальних ситуаціях;

-   бережного поводження з ліками, побутовою хімією тощо;

- відчуття небезпеки щодо вогню, електричного струму, правил протипожежної безпеки.