12«Тато, мама, я – спортивна сім’я»

9 липня 2018 року в дошкільному навчальному закладі пройшла родинно-спортивна розвага «Тато, мама, я – спортивна сім’я», організована інструктором з фізкультури Соборайчук І.А.

Це свято здоров’я було не лише веселим та завзятим, а й сприяло згуртуванню дитячого та батьківського колективу. Вражала дитяча та батьківська наполегливість, витримка, спритність та взаємовиручка. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі. Учасники залишилися задоволеними від проведеного заходу. Адміністрація та колектив ДНЗ висловлюють подяку батькам, які знайшли час разом із дітьми взяти участь у спортивному святі.

9                        10