1Осінній вернісаж

Барви осені різнокольорові… Жодна інша пора року не радує око таким багатством кольорів та відтінків, хоч кожна по-своєму красива.

Осінь недарма називають золотою: на деревах листя усіх кольорів, розквітають осінні квіти, щедрий врожай овочів і фруктів. Прийшла вона несподівано, тихенько, ніби якась таємнича гостя. Тому, мабуть, її ніхто й не помітив відразу. Проте нікого осінь не забула, всім дарунки казкові принесла.

Діти та батьки старшої групи №10 «Метелик» з великим задоволенням організували виставку поробок з природного та покидькового матеріалу і представили свої роботи: різноманітні вироби, які вражають оригінальністю, технікою виконання, своєрідністю та неповторністю. Кожна робота мала свою «родзинку». Чого тут тільки не було!!! Композиції з осіннього листя, овочів, фруктів, горішків,жолудів та каштанів чудово прикрашають групу та милують око дітей, батьків та гостей групи.

Спільна робота з дорослими захоплює дітей, вони стають посидючими, зосередженими, цілеспрямованими. У дітей розвивається уява та фантазія.

Ми дуже вдячні всім, хто взяв участь у виставці, дякуємо всім за небайдужість та старанність

Всі роботи, котрі були представлені, заслуговують похвали!

9                     11

12                     13