1День відкритих дверей

Ні для кого не секрет, що чим прозорішою є діяльність дошкільного закладу, тим більше довіри він викликає у батьків.

З метою залучення батьків до навчально-виховного процесу, популяризації діяльності дошкільного закладу, активізації взаємодії педагогічного колективу і сімей вихованців, ознайомлення з життєдіяльністю дітей в садочку, активної співпраці у вихованні та навчанні дітей, підвищення іміджу дошкільного закладу з 04.12. – 14.12.2018 року в кожній віковій групі проводився День відкритих дверей .

Який дав можливість оцінити батькам якість освітніх послуг, відчути мікроклімат в групах, у педагогічному колективі, висловити свої побажання щодо організації освітнього процесу в ЗДО та набути нового педагогічного досвіду. День відкритих дверей став для маленьких вихованців та їх батьків особливим днем, адже всі діти старанно готувалися, щоб продемонструвати свої досягнення, батьки – щиро раділи успіхам дітей.

Батьки переглянули організовану навчальну діяльність, гурткову роботу, ознайомились з сучасними підходами до розвитку, навчання та виховання дитини.

8 група (середня)

Інтегроване заняття “Давні ремесла нашого народу. Ознайомлення з вишивкою” (вихователь Гришкевич О.І.).

4              5

7 група (середня).

Інтегроване заняття “Лісова подорож” ( вихователь Кушнір Н.В.)

Логічні ігри — гурткова робота

10 група

Інтегроване заняття “Вода — чарівниця” ( вихователь Янковська Є.П.).

Малювання — гурткова робота.

3 група (середня)

Інтегроване заняття “На гостини до Білочки” (вихователь Кузьмич В.П.)

12                 13

14                 15

16                 17

18                 19

Логічні ігри — гурткова робота

20                   21

22                   23

9 група (старша).

Інтегроване заняття “Допоможемо Котику визволити Півника” ( вихователь Турчук Н.І.).

Логічні ігри — гурткова робота.

24        25

26        27