1-1ВЕЛИКОДНІЙ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ДІТЕЙ

Вже зовсім скоро – величне свято світлого Воскресіння Христа.

Напередодні свята учні групи №13 спеціальності «кравець, вишивальник» навчально – практичного центру, що створено на базі ДПТНЗ «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну» під керівництвом Брончук Ю.В., провели майстер – клас з виготовлення «Великодніх курчат» для вихованців нашого закладу.

Прикраса, виготовлена власними руками, додала малятам настрою та відчуття приналежності у передсвяткових приготуваннях! Юні майстри отримали задоволення не лише від результату, але й від процесу творення.

2              3

“Христос воскрес!” – десь пролунало,

І на душі святково стало.

Ось кошики із рушниками

Несуть до церкви із пасками.

Святково свічки засвітились,

І всі частунки освятились.

“Христос воскрес” – лунають дзвони.

Хай зникнуть всякі перепони!