1Фестиваль – огляд нестандартного фізкультурного обладнання

«Здоров'я і щастя наших дітей багато в чому залежить від постановки фізичної  культури в дитячому садку і сім'ї ...»

Перед ЗДО в даний час гостро стає питання про шляхи вдосконалення роботи по зміцненню здоров'я, розвитку рухів і фізичному розвитку дітей. Але виникає проблема – застаріле спортивне обладнання, що не дозволяє збільшити щільність заняття, зняти психологічний бар'єр у вихованні. Вирішити ці проблеми можна за допомогою використання нестандартного фізкультурного обладнання. Микола Єфіменко у своїй восьмій заповіді зазначав: «Створи тренажер сам!».

Відповідно до протокольних доручень організаційно – інструктивної наради керівників ЗДО від 26.02.2019 року в нашому закладі дошкільної освіти пройшов фестиваль – огляд нестандартного фізкультурного обладнання із виготовленням відповідного паспорта на кожен інвентар.

Виготовлення таких посібників не вимагає великих витрат. Мінімум затрат і часу! А в результаті виходять дуже яскраві посібники, які привертають до себе увагу. Вони допомагають розвивати м'язи рук, ніг, координацію рухів, влучність, спритність, увагу тощо.

У фестивалі взяли участь усі вихователі ЗДО, де мали змогу проявити свої творчі здібності.

2          3

4          5

6          7

8          9

10          11

12          13

14          15

16          17

18          19

Пам'ятайте крилатий вислів А. Мюссе: «Фізичні вправи можуть замінити багато ліків, та ні одні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи».