Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

1Конкурс лепбуків з безпеки життєдіяльності дошкільників

Лепбук – новітній спосіб організації навчальної діяльності з дошкільниками. Лепбук для дошкільнят – дивовижний та дуже корисний посібник, який знайшов свою популярність в нашій країні порівняно нещодавно.

Це навчальна папка, яка присвячена якійсь одній темі. Це гра, творчість, пізнання і дослідження нового, повторення і закріплення вивченого, систематизація знань і просто цікава форма спільної діяльності дорослого і дитини.

Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в пізнавально - ігровий формі. Ці тематичні посібники мають яскраве оформлення, чітку структуру. У результаті роботі з лепбуками в дошкільків розвиваються універсальні вміння, а саме: планувати майбутню діяльність; домовлятися з однолітками; розподіляти обов’язки; шукати потрібну інформацію, узагальнювати та системтизувати; самостійно пояснювати; приймати власні рішення, спираючись на надбані знання і вміння; використовуючи усне мовлення, висловлювати своє бажання.

У нашому закладі відбувся конкурс на краще виготовлення лепбуку з питання ОБЖД. Наші педагоги презентували навчальні лепбуки з різних розділів безпеки життєдіяльності дошкільників. Кожен посібник був цікавим та змістовним. Тому дуже важко було визначити переможців. Дякуємо всім педагогам за активну участь. Але тим не менше переможцями стали вихователі: Довгалець Г.М., Янчарук С.О., Турчук Н.І., Гаюк К.О., Кушнір Н.В., Парфенюк В.Я., Ящук Л.С., Пашко Т.П.. Монах Н.М., Войтович А.О., Кузьмич В.П., Жабчик О.М., Омельчук І.М., Фірак М.М., Мірчук О.П., Мацюк В.І.

     2        3

      4         5

      6         7

      8         9

      10         11

My Apple Style Counter

© 2009-2015 by GPIUTMD

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.