1Виставка спільних робіт дітей з батьками

«Дивовижна фантазія осені»

Осінь фарби готувала, у відерця наливала.

Змішувала, чаклувала, потім все розфарбувала.

Придивіться, все довкола стало різнокольоровим!

Настала осінь. Пора збирати каштани, жолуді, різнокольорові листочки та красиві гілочки. Усе це знадобиться при створенні композицій в дитячий садок або додому. Осінні саморобки з природного матеріалу розвивають уяву та дрібну моторику дітей. А ще це чудовий спосіб створити щось у співавторстві з мамою або татом.

В нашому   садочку відбувалась чудова виставка поробок з природного матеріалу «Дивовижна фантазія осені», в якій прийняли участь батьки з усіх груп. Вона була особливо багатою, різнобарвною, насиченою, бо сама природа надала нам багатий вибір матеріалу для різноманітної творчості. Листя та каштани, шишки та жолуді, різне насіння, горіхи, гілочки калини, фрукти та овочі з городу – ось дари осені – красуні, якими скористалися наші батьки зі своїми дітьми для виконання своїх творчих поробок, які вони представили на виставці. Кожна родина проявила творчість, фантазію, неповторність та індивідуальність, використовуючи не тільки дари природи, а й підручні матеріали.

Усім батькам, які прийняли активну участь у виставці «Дивовижна фантазія осені» - велика вдячність за небайдужість до життя закладу та виховання і навчання їхніх дітей. Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали. МОЛОДЦІ!!! Чекаємо на такі ж чарівні роботи в наступному році!

22-                    23-

24-                    25-