Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

1«Осінній ярмарок»

На рідній Україні нашій здавна,

Існує звичай добрий, гарний, славний,

Коли зібрали урожай багатий,

Везти його на ярмарок продати.

Що таке ярмарок? Хто з нас, українців, не знає, що це? Мабуть таких немає. Це свято — наша особливість. Свято спілкування і веселощів, продажу товарів та гарного настрою.

Тож, наслідуючи українські народні традиції,17.10.2019р. в закладі дошкільної освіти №12 «Ластівка» відбулося свято «Осінній ярмарок».

Колектив дитячого садка ретельно розпланував роботу ярмарку, для того щоб охопити якнайбільше люду. Оголошення про ярмарок були розміщені в групах майже за два тижні до проведення, аби батьки змогли спланувати власний час та весело відгуляти ярмарок.

Все розпочалося з великого святкового концерту, в якому взяли участь вихованці старших груп . Після концерту всі гості змогли по - справжньому поярмаркувати. З музичної зали свято перекинулося на подвір’я закладу дошкільної освіти, де й розмістився імпровізований ярмарок. Батьки разом із малятами куштували домашні фрукти, смачні та запашні кондитерські вироби, які власними руками виготовили матусі та бабусі вихованців, та багато іншого. Також гості ярмарку купували різноманітні сувеніри - поробки на згадку про ярмарок. Виручені кошти планується витратити на покращення матеріально-технічної бази ЗДО.

Враження після ярмарку залишилися чудові. Вечір пройшов весело та з користю. І колектив, і відвідувачі ярмарку отримали безліч позитивних емоцій.

Велика подяка батькам і колективу за активну участь!!! Ото ж: «Ми бажаємо вам, щоб було що продавати і за що купувати. Щоб родила щедро нива, щоб у хаті все, як слід. Щоб довіку був щасливий український славний рід!!!»

2   3

4   5

6   7

8   9

10   11

12   13

14   15

26   27

           16-                         17-

           18-                         19-

           20-                         21-

           22-                         23-

           24-                         25-

My Apple Style Counter

© 2009-2015 by GPIUTMD

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.