1Андріївські вечорниці

І знову свято Андрія і його особливості святкування розпочинають зимовий цикл тематичних різдвяно-новорічних свят в ЗДО №12. Діти старших груп №7 та 8 разом із батьками продовжують знайомитися і вивчати традиції святкування зимових свят нашого народу. Діти зарання готувалися до свята – вчили віршики-жарти, українські пісеньки й таночки, обговорювали, в які цікаві ігри-змагання будуть грати хлопчики і дівчатка… А найголовніше – чекали на кусання Калити й смачні українські вареники. Свято проводилося у святковій обстановці – українській світлиці.

Своєю акторською майстерністю діти ще раз переконали присутніх, що проведення таких заходів стає вкрай популярним, що можна досхочу повеселитися під запальні українські танці, а ще - дізнатися багато цікавого з історії побуту, традицій та звичаїв українців попередніх поколінь. Це був чудовий вечір , бо все відбувалося щиро і по-справжньому, по-українському. І нехай всі знають, що національне – це класно і сучасно!

My Apple Style Counter