1Новорічні ранки у ЗДО

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні свята всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне. Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята – вибирають красиві ялинки, купують різні фрукти, солодощі, готують подарунки для близьких. Адже Новий рік – це наче казка для всіх.

Новорічна ялинка принесла дошкільнятам чудові сюрпризи, на які вони з нетерпінням чекали. Тут лунали пісні та вірші. Діти водили хороводи, грали в різні ігри. Та найбільше радості малюкам приніс Дід Мороз. Він, звісно ж, прийшов до вихованців садочка не з пустими руками. Дітлахи декламували Діду Морозу вірші та гралися з ним у різноманітні ігри. Також на свято завітали інші  казкові герої, ролі яких виконали працівники дитячого садочка. Зрештою, новорічні ранки перетворились на справжню казку, у якій взяли участь як діти, так і дорослі.

12-                   13-

14-                   15-