1День Соборності України в ЗДО «Ластівка»

Тобі, Україно, мій мужній народе,
Складаю я пісню святої свободи.
Усі мої сили і душу широку
Й життя я віддам до останнього кроку,
Аби ти щаслива була, Україно —
Моя Батьківщино!

У закладі дошкільної освіти 22.01.2020року відзначали День Соборності України. Вихователі провели тематичні  заняття та ранкові зустрічі, де  розповіли малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, національні пам'ятки України, пояснили дошкільникам  слово «соборність», яке означає єдність, згуртованість, неподільність.

Під час заняття-розваги «Україна в нас єдина!» педагоги та діти старших груп грали в українські народні ігри. У своїх віршах, піснях та українських таночках вони передали перші почуття національної гордості за красу і багатство рідного краю, за гордий і працьовитий український народ, і мрії про те, якою вони хочуть бачити Батьківщину. Переглянули пластиліновий мультфільм «Твоя країна — Україна», створений українським школярем. Дітям було близьке таке символічне зображення рідної країни, її символів та традицій.

My Apple Style Counter