0-1Міжнародний день захисту дітей

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, наставників. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

Вітаємо усіх вихованців нашого Закладу дошкільної освіти зі святом! Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

Protect