Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

12Прощавай, садок дитячий!

Кінець травня щорічно ознаменований завершенням навчального процесу, проведенням свята останнього дзвоника та випускних.

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!

Ось і настав довгоочікуваний час прощання наших старших дошкільнят з рідним дитячим садочком.

Все починається в житті з малого,

З зернини - хліб, з промінчика зоря.

А ти почав свою дорогу

із нашого дитячого садка!

Не так давно батьки привели діток до садочка, довірили нашому колективу найцінніший скарб - свою малечу. Минуло кілька років... І ось він результат - вже дорослі, розумні, творчі, виховані громадяни, наше майбутнє!

Наші хлопчики та дівчатка - випускники! І не дивлячись на те, що ми не маємо можливості зустрітися на випускному святі, хочемо попрощатися з вами на відстані!

Ви частинку життя в дитсадочку пройшли,

Тут навчились читати й писати

До шкільного життя вас щоденно вели

Вихователі, мами і тата.

Тут відкрили вам світ і навчили життя

Цінувати й любити природу,

Не лишати в біді ні старих ні малих

Берегти завжди честь свого роду.

Ви тепер школярі, хай щастить вам в житті,

Щоб вам легко у світі жилося,

Щоб дванадцятки завжди в портфелях були

І задумане вами збулося.

Пройде час, а в малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Отож, бажаємо випускникам успіхів у здобутті знань, бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань.

Життя кожного чоловічка розділене на кілька етапів. Наш дитячий садок став для вас лише першою сходинкою. Попереду всіх чекає школа, інститут, кар'єрний ріст. Сподіваємося, що ми змогли дати вам хорошу базу, тому спокійно відпускаємо у доросле життя. У закладі назавжди залишилася частинка вас. Ми завжди будемо пам'ятати цей сміх, всі наші спільні ранки і заходи! Вітаємо з вашим першим випускним. Нехай кожного з вас попереду чекає щаслива дорога. В добру путь!

Багато хороших слів хочеться сказати і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати.

Вдячність усім працівникам дитячого садка, які дбали про ваше здоров'я, затишок і комфорт. Дякуємо Вам, батьки, бажаємо щастя материнства і гордості батьківства, терпіння та благополуччя. Весь цей час ми працювали разом над тим, щоб створити з наших дітей зразок для наслідування. Багато що, чого нам вдалося досягти, відбулося тільки завдяки вашим заслугам. Ми здобували перемогу в багатьох творчих конкурсах, робили прекрасні вироби, нам вдалося створити самий затишний куточок. Спасибі вам за все. Сподіваємося, що на життєвому шляху вас чекає ще багато успіхів

             Прийміть у дарунок пісню - відкрити...

             "До побачення, садочок!" - відео групи №3 "Квіточка" - відкрити...

 

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.