19 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора Літописця та відзначає День української писемності та мови.

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України.

Тож з нагоди Дня української писемності та мови в садочку було організовано різноманітні пізнавальні та цікаві заходи. А на музичних заняттях лунала в записах та співах українська пісня… У кожній віковій групі поповнилась бібліотека книжок на українській мові.

Усі ці заходи допомагають дітям пізнавати свою рідну мову, сприяють появі у дітей бажання спілкуватися, виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Незважаючи на осінній похмурий день, у садочку панувала тепла і радісна атмосфера. Зі святом! Не будьмо байдужими, спілкуймося українською! . Віримо, що наше підростаюче покоління обов’язково збереже і передасть наступним поколінням любов, повагу та шану до рідного слова.

І

ІІ