Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

19 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора Літописця та відзначає День української писемності та мови.

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України.

Тож з нагоди Дня української писемності та мови в садочку було організовано різноманітні пізнавальні та цікаві заходи. А на музичних заняттях лунала в записах та співах українська пісня… У кожній віковій групі поповнилась бібліотека книжок на українській мові.

Усі ці заходи допомагають дітям пізнавати свою рідну мову, сприяють появі у дітей бажання спілкуватися, виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Незважаючи на осінній похмурий день, у садочку панувала тепла і радісна атмосфера. Зі святом! Не будьмо байдужими, спілкуймося українською! . Віримо, що наше підростаюче покоління обов’язково збереже і передасть наступним поколінням любов, повагу та шану до рідного слова.

І

ІІ

 

2   3

4   5

6   7

8   9

     10                  11

     12                  13

     14                  15

     16                  17

18   19

20   21

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.