1Осінь, золота красуня,

Вже крокує по землі,

Осінь барви розсипає —

Всі яскраві, чарівні.

Уже традиційно в осінні дні в ЗДО «Ластівка» проведено свято Осені. На захід до дітей завітала Осінь – господиня, казкові герої. Свято було насичене різноманітними героями і інсценівками, піснями, таночками, іграми. Вихованці перевтілювалися в різних героїв казок, оповідань, розігруючи їх, як маленькі актори. Для дітей «Свято Осені» – це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хоча осінь і називають «сумовитою порою», хто як не діти, найбільше радіють яскравому різнокольоровому листю, дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях. Саме тому осінні свята в дитячому садку – одні із найбільш улюблених у дітей. Вихованці отримали багато позитивних емоцій, а на завершення Осінь усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.

16-                     17-

18-                     19-