115 лютого відзначають свято Стрітення в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч Зими з Весною. Кажуть у цей день Зима Весну зустрічає, та заморозить її хоче, та лише сама від цього хотіння страждає.

Щороку в нашому закладі проводиться розвага до свята Стрітення. Малята з задоволенням змагаються в естафетах, бігають, стрибають. Після розваги діти отримали булочки - жайворонки . Розвага подарувала дітям гарний настрій, задоволення, позитивні емоції та багато незабутніх вражень.

10                      11