1Цьогоріч зима дарує казку, ну як не скористатись? Тим більше із нагоди такої "золотої" дати!Дитинство ж віку немає, правда?Довгоочікуваний сніг надихнув дітей і дорослих та творчість, креатив, створення зимових композицій.

Вихованці дошкільного закладу веселі, бадьорі і щасливі організовано разом зі своїми вихователями вийшли на «передову» - перед ними стояло важливе завдання: гарно потрудитися на свіжому морозному повітрі і збудувати якомога більшу і довшу снігову фортецю. Вже з 10.00 год ранку робота кипіла і Зимова фортеця росла і у висоту, і в довжину. Ото ж, діти навипередки зносили, звозили, стягували сніг лопатками, а дорослі розправляли снігові груди і допомагали їм формувати фортецю. Хтось ліпив, хтось розмальовував… Попрацювали, погрались, оздоровились …. І ось яку гарну фортецю збудували всі разом!

Відео...