1Всеукраїнська благодійна акція «Нарру Мяу для Мурчика»

Вихованці та батьки нашого закладу долучились до IV Всеукраїнської благодійної акції «Нарру Мяу для Мурчика», присвяченій Всесвітньому дню котів ( 1 березня). 25 лютого було передано близько 50 кг круп, сухих та вологих кормів волонтерам Клубу Лапа. А від Клубу передано подаруночки для дітей та настінний календар Клуб Лапа. Мета акції вчити дітей змалечку бути милосердними та турботливими до наших братів менших. Дякуємо вихованцям та батькам, які не залишились байдужими.

4                  5

Відео...