1ІІІ Всеукраїнське заняття доброти

Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» запрошує заклади дошкільної освіти долучитись 01-02 березня 2021 року до ІІІ Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (присвяченого Всесвітньому дню котів, який відзначається 01 березня).

Наш заклад дошкільної освіти підтримав` ініціативу благодійної організації «Щаслива лапа» щодо проведення у навчальних закладах країни «Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» , і тому 01.03.2021 р. у ЗДО №12 з дітьми дошкільних груп було проведено Всеукраїнське заняття доброти з теми «Тварини – наші друзі».

Адже одним із важливих завдань сьогодення є здійснення просвітницько-виховної діяльності щодо формування у дітей дошкільного віку гуманного та відповідального ставлення до природи і, зокрема, до тварин.

Про все це вихованці ЗДО дізналися під час проведення різноманітних заходів: занять, бесід, дидактичних ігор, вікторин, перегляду фільмів, діти малювали та розмальовували своїх улюбленців, розповідали про ни , відгадували загадки, робили аплікації, читали оповідання, вивчали вірші, грали сюжетно – рольові ігри, складали математичні пазли. Дошкільнята з цікавістю слухали розповіді вихователів про безпритульних тварин та цікаві факти з їх життя.

2-          3-

4-           5-