1Педагогічна рада

«Щоб дитина була палко зацікавлена навчанням, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче, інтелектуальне життя».

В.О.Сухомлинський

02.03.2021 року в ЗДО відбулася педрада «Формування математичної компетентності дошкільників шляхом використання інноваційних технологій» з метою підвищення поінформованості педагогів щодо формування сенсорно- пізнавальної та логіко - математичної компетенції у дітей раннього та дошкільного віку відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти, створення атмосфери взаємодії та взаєморозуміння.

Діяльність закладу дошкільної освіти на сучасному стані неможлива без ефективного вирішення пріоритетних завдань розвитку навчання та виховання дітей, без пошуку оптимальних форм організації освітнього процесу, використання перспективного досвіду, а також здійснення інноваційної діяльності.

Зокрема розглядали питання:

1.Формування сенсорно – пізнавальної активності дітей раннього віку.

2. Використання методології ТРВЗ для забезпечення пізнавальних та творчих процесів у дошкільників.

3. Ефективне використання блоків Дьєнеша для засвоєння сенсорних еталонів.

4. Розвиток логіко–математичних здібностей дошкільників шляхом використання паличок Кюїзенера.

А також мали змогу переглянути презентацію відеороликів ігор та вправ математичного змісту з використанням інноваційних технологій і попрактикуватись під час педагогічної майстерні «Математичні знахідки».

2  3

4                    5