Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

1Вітаємо з перемогою!!!

Вихованці і педагоги ЗДО №12 із задоволенням прийняли участь у конкурсі «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в закладах дошкільної освіти міста Рівне.

Конкурс проводився з метою:

- стимулювання дітей дошкільного віку до організованої рухової активності засобами фізичної культури у процесі ігрової діяльності;

- пропаганди здорового способу життя.

 Основне завдання :

- максимальне залучення дошкільнят до організованої рухової активності через рухливі ігри та зимові розваги на прогулянці з метою формування у них сталої потреби до системних занять фізичною культурою та спортом.

12 березня 2021 року відбулося нагородження переможців та призерів міського конкурсу «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима». Зимовий конкурс проводився у місті Рівне протягом грудня 2020 та січня-лютого 2021 року. Конкурс відбувся за підтримки управління освіти та управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради. Організатор конкурсу - комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради.

Програма проведення Конкурсу: за сприятливих погодних умов учасники облаштовували снігову фортецю висотою не менше 1 м, процес будівництва снігової фортеці від початку і до завершення фіксувався на фото та відсилався організаторам.

Переможці та призери були нагороджені дипломами та кубками КЗ «РМЦФЗН «Спорт для всіх».

Переможці та призери серед закладів дошкільної освіти:

ІІ місце – заклад дошкільної освіти № 12 – довжина фортеці 470 м (директор – Ткачук Людмила Михайлівна).

2

 

3

 

4

 

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.