1Тиждень безпеки дитини в дитячому садку

Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні заклад дошкільної освіти, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Освітня робота з дітьми дошкільного віку повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.

З 26 по 30 квітня 2021 року у садочку був проведений "Тиждень безпеки дитини".

Метою проведення "Тижня безпеки дитини" з питань захисту життя і здоров'я у надзвичайних ситуаціях повинно бути формування у дітей:

-розуміння цінності власного життя та здоров'я, основ здорового
способу життя;

- правил безпечної поведінки на ігрових і спортивних майданчиках

-правил безпечного перебування на вулицях, правила поводження з
незнайомими людьми;

-безпечної поведінки при агресивному поводженні однолітків
або дорослих;

-    уявлень про небезпечні для життя отруйні рослини, ягоди, гриби;

-уявлень про стихійні природні явища (землетрус, повінь, буря,
ожеледиці , гроза, град тощо), ознайомлення дітей з їх природою,
характерним и ознаками, негативними наслідками;

-   уявлень про основні правила поведінки в екстремальних ситуаціях;

- обережного поводження з ліками, хімічними, речовинами і побутовою
хімією;

-відчуття небезпеки щодо вогню, електричного струму і правил
пожежної безпеки.

Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, конкурси, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), екскурсії, читання художньої літератури з використанням українського фольклору, самостійно-художня діяльність, психогімнастика, пошуково-дослідницька діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання та інші.

2-                      3-

3-                      5-