1Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

У закладі з 17.05.2021 року по 21.05.2021 року проведено "Тиждень безпеки дорожнього руху", метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.

З дошкільнятами усіх вікових груп проведено ігри, бесіди, інтегровані заняття, моделювання небезпечних ситуацій, що сприяло формуванню умінь та навичок особистісної безпеки на дорозі.

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

2-                     3-

8-                     9-