1З Днем захисту дітей!!!

Ось ми і дочекались літа,

Перше червня – ваша втіха,

Бо цей день у всьому світі,

Приурочили нашим дітям!

Все навкруги у квітах,

Променів сонця багато –

На планеті Земля наші діти

Відзначають нині свято.

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

До Міжнародного дня захисту дітей 01.06.2021року в нашому дошкільному закладі відбулося святкування . Розпочалося воно веселою ранковою руханкою на спортивному майданчику, привітанням дітей, бесідою про Міжнародний день захисту дітей по групах, виставкою дитячих малюнків «Здрастуй, літо!». Продовжили святкування малята малюнком на асфальті «Моє щасливе дитинство», забавою нашого дитинства «Народні ігри», спортивно – розважальною програмою «Весело граємо – літо зустрічаємо». Закінчилось святкування дитячою дискотекою.

Ось так цього дня весело і відпочили, і позмагалися, і погралися наші дошкільнята.

Нехай дитинство малечі буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра !!! Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця , яких сповнені любові до дітей.

Наші діти - наше майбутнє!

4-                  5-

6-                  7-