1Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Чистота і порядок у будинку й довкола нього приносять задоволення. Особливо приємно, коли у такій справі є внесок кожного члена родини. ЗДО для дітей - другий дім. Тому вихованці ЗДО 17 вересня 2021 року долучилися до найбільшої екологічної акції - Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day" та прибирали, упорядковували території своїх майданчиків. Адже девіз акції - «Побачив? Прибери».

Такі акції проводяться з метою екологічного виховання дітей та залучення їх до охорони довкілля, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, та з метою виховання у дошкільників відповідального ставлення до чистоти біля закладу дошкільної освіти та поліпшення екологічної ситуації України.

2     3

5     4