1Добрим бути - зовсім це не просто.

Не залежить доброта від зросту.

Доброта з роками не старіє.

Доброта, як сонце, гріє…

Дитячий та дорослий колектив ЗДО N12 відсвяткували День народження Василя Сухомлинського, педагогічну спадщину якого впроваджують вже не один рік

Надзвичайно доброю людиною був український письменник і педагог Василь Сухомлинський. Він настільки був наповнений добротою, що втілював її у своїх казках та оповіданнях, які писав для дітей, яких дуже любив.

Доброту можна порівняти з деревом, оскільки, так само, як на дереві ,зростають і достигають плоди, так і з доброти зростають свої плоди. І називаються вони — Щедрість, Чуйність, Дружба, Вдячність, Радість, Доброзичливість, Працелюбство, Любов та інші.

В цей день діти стали героями казок та оповідань видатного педагога-гуманіста. У " театрі доброти" вчилися бути: Добрими, Чуйними, Дружніми, Чемними, Вдячними, Радісними, Працелюбними, Уважними.

Кожна людина може віднайти в собі Доброту і поділитися нею з іншими людьми.

10-                  11-

12-                  13-