1Фізкультурно-музична розвага «Ми - маленькі козачата»

13 жовтня у нашому закладі відзначили День Українського козацтва та День захисника України. Колектив дитячого садочка прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість.

І тому урочистим заходом до Дня українського козацтва в закладі було проведено фізкультурно- музичну розвагу «Ми- маленькі козачата» (1 старша група, музкерівник Бєлова Т.Ю. , фізінструктор Войдюк В.В., вихователь Денищук С.М.).

Метою якої було: поглиблювати знання дітей про звичаї та традиції козаків; викликати бажання брати участь в іграх-естафетах і перемагати в них; продовжувати розвивати фізичні якості дітей: витривалість, швидкість, спритність, увагу; удосконалювати навички співу та вміння передавати мелодію пісні; спонукати до використання художнього слова; створити дітям святковий піднесений настрій; виховувати любов до рідного краю, свого народу.

Колектив ЗДО вітає усіх чоловіків з Днем Українського козацтва та з Днем захисника України.

2          3

4           5