1Свято осені в дитячому садку

Восени і парк, і гай,

Розмаїттям кольоровим

Прикрашає осінь край!

Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Свято в дитячому садку – це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби, дзвінкий сміх дітей, море посмішок і веселощів!

Осінні свята в дитячому садочку були веселі, яскраві і захопливі. Вихованці отримали багато позитивних емоцій. . Малеча співала пісень, декламували вірші, радували запальним гопаком та танцем із парасольками, листочками. В гості до малят приходили казкові герої, які грали з дітьми.

10                  11

12                  13