Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

 

1КОНКУРС ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

«КВІТУЧА ФАНТАЗІЯ» ІМ. К. БІЛОКУР

 Квіти, як і люди, - живі,

мають душу.

А зірвана квітка – вже не квітка.

Катерина Білокур

 

Ось і завершився ІІ Всеукраїнський конкурс образотворчого мистецтва «Квітуча фантазія» ім. Катерини Білокур (проводився дистанційно).

Варто зазначити, що конкурс був присвячений видатній українській художниці Катерині Білокур та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. Організований Громадською організацією «Всеукраїнське об’єднання Мистецький Вектор», за підтримки Управління культури та туризму Рівненської облдержадміністрації, спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА).

Конкурс мав на меті залучити і підтримати талановитих дітей та молодь у різних вікових та професійних номінаціях. Також пояснити роль образотворчого мистецтва у формуванні ціннісного ставлення до культурної спадщини українського народу та важливість творчості Катерини Білокур як особливої зображальної стилістики в українському мистецтві

У підсумках проведених змагань було визначено переможців – лауреатів конкурсу за відповідною віковою категорією та дипломантів – учасників конкурсу. Усі нагороди та відзнаки направлені до своїх номінантів.

Наші вихованці долучились до конкурсу і стали дипломантами у номінації І група – вік учасників від 5 до 7 років.

Тож маємо нагоду привітати, Коваль Крістіну, Форманчука Гліба, Даценка Віктора, Ткачука Марка, вихованців старших груп, бажати їм успіхів, наснаги, завзятості, здійснення мрій та нових творчих злетів! Бажаємо директору Людмилі Ткачук та колективу задоволення від праці та перемог своїх вихованців, батькам – пишатися своїми дітьми, радіти їхнім успіхам!

        2-                  3-

         4-                    5-

         6-                    7-

         8-                    9-

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.