1Чарівне Різдво

Добра з медом паляниця,

А без меду не така -

Дайте, дядьку, п'ятака…

Певне, в Україні не знайдеться людини, яка б не чула цієї колядки. Різдво з давніх-давен є особливим і головним святом на Україні. До нього готуються особливо ретельно, дотримуючись всіх традицій і звичаїв. А колядування – одна з найяскравіших Різдвяних традицій. Традиції цього свята, яке наповнене справжньою людяністю та добротою, високими моральними ідеалами в наші дні відкривається та осмислюється знову.

Кожного року в нашому закладі є доброю традицією колядувати, щедрувати, посівати. Щоб свято Різдва надовго запам’яталося нашим дітям та нагадувало про добро, радість і тепло, вихователі разом з дітьми вирішили згадати українські колядки, традиції у святковій програмі «Чарівне Різдво» . Дошкільнята колядували, бажаючи щоб Віфлеємська зірка наповнила домівки щастям, достатком та миром над рідною Україною, а серця наповнювала вірою і надією на краще майбутнє. Дідух, різдвяна свічка та святвечірні страви на столі додали дійству святковості, урочистості та водночас і затишку родинного свята. Метою даного дійства є формування пізнавального інтересу дошкільнят до українських обрядових свят, дитячих колядок, виховання у дітей бажання робити добрі справи, співчувати та допомагати один одному.

10-                  11-

12-                  13-