Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

1Чарівне Різдво

Коляд, коляд, колядниця,

Добра з медом паляниця,

А без меду не така -

Дайте, дядьку, п'ятака…

 

Певне, в Україні не знайдеться людини, яка б не чула цієї колядки. Різдво з давніх-давен є особливим і головним святом на Україні. До нього готуються особливо ретельно, дотримуючись всіх традицій і звичаїв. А колядування – одна з найяскравіших Різдвяних традицій. Традиції цього свята, яке наповнене справжньою людяністю та добротою, високими моральними ідеалами в наші дні відкривається та осмислюється знову.

         Кожного року в нашому закладі є доброю традицією колядувати, щедрувати, посівати. Щоб свято Різдва надовго запам’яталося нашим дітям та нагадувало про добро, радість і тепло, вихователі разом з дітьми вирішили згадати українські колядки, традиції у святковій програмі «Чарівне Різдво» . Дошкільнята колядували, бажаючи щоб Віфлеємська зірка наповнила домівки щастям, достатком та миром над рідною Україною, а серця наповнювала вірою і надією на краще майбутнє. Дідух, різдвяна свічка та святвечірні страви на столі додали дійству святковості, урочистості та водночас і затишку родинного свята. Метою даного дійства є формування пізнавального інтересу дошкільнят до українських обрядових свят, дитячих колядок, виховання у дітей бажання робити добрі справи, співчувати та допомагати один одному.

2   3

4   5

6   7

8   9

       10-                  11-

       12-                  13-

14--

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.