1З Днем Соборності України !

Сьогодні, у час взаємопроникнення різних культур, важливо берегти свою національну неповторність, духовний зв'язок між поколіннями, моральні цінності, які крізь віки проніс наш український народ і, звісно, - любов до України.

Як же знайти підхід до маленького дитячого серденька, щоб уже змалечку розпалити в ньому вогник любові до Батьківщини? Пропускаючи крізь душу та серце події, які нині спіткали Україну, наші вихователі впевнилися в тому, що формувати національну свідомість у дітей потрібно, починаючи з дошкільного віку.

22 січня відзначають День Соборності України. Цього року 21 січня (22-вихідний). В цей день вихователі провели тематичні заняття, бесіди, під час яких пояснили дошкільникам значення слова «соборність», ознайомили з поняттями «єдина», «незалежна» та здійснили разом з ними невеличкий екскурс у минуле, аби в цікавій формі ознайомити дітей з подіями, що передували об’єднанню України , прослухали гімн України, закріпили знання про символи рідної держави, пригадали національні пам'ятки, відгадували загадки, читали вірші, складали пазли, переглянули відео, провели обговорення переглянутого, пограли в українські народні ігри, виконали колективні колажі....

Похвала на адресу української культури та її надбань не пройде повз дитячу душу. Маленькі важливі фрази, які лунатимуть щодень та ще й підкріплюватимуться яскравими враженнями, допоможуть дітям перейнятися гордістю за те, що вони - українці, а Україна – це ми!

7-2   7-3

8-                    9-