1Не звертаючи увагу на обставини, діти завжди залишаються дітьми. Потреба гратися, вивчати навколишній світ, знайомитись з новим – особливо сильні у дитинстві.

Росіянські негідники здійснюють спроби відібрати у наших дітей майбутнє та дитинство. Тому є потреба в іграшках та матеріалах для розвитку для вимушних гостей нашого міста та області.

Педогогічні працівники нашого закладу не змоги залишитись осторонь цієї потреби тому і долучились до збору іграшок, розвиваючих настільних ігор, дитячої художньої літератури, пазлів, матеріалів для дитячої творчості…

Зібране було передано до Рівненського театру ляльок, який є ініціатором цієї акції «Нам потрібні іграшки».