Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

1Щороку, 9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-літописця, наша країна відзначає День української писемності і мови. На державному рівні це свято було встановлене ще у 1997 році, але, сьогодні ми усвідомлюємо його справжнє значення.

 Українська мова – це те, що вирізняє нас з-поміж інших народів, те, що із раннього дитинства формує наш світогляд, наше мислення, нашу картину світу. Мова передається нам від батьків і забезпечує нерозривний зв’язок поколінь. Врешті, мова вказує нам, хто ми є насправді, якої землі ми діти, якої держави громадяни.

У ЗДО № 12 в цей день пройшло музично-літературне дозвілля. Група № 3 (вихователі Олена Жабчик, Валентина Кузьмич, музкерівник Юлія Маковецька). «Бережімо, плекаймо та шануймо українську мову!»

2   3

4   5

       6-                     7-

       8-                     9-

       На інших групах були організовані цікаві тематичні заняття. З допомогою використаних ілюстрацій та завдань розширили знання дітей про красу і силу рідної мови, вправляли в умінні пригадувати українські народні казки, закріплювали вміння правильно вживати слова, розвивали мовлення, пам'ять, увагу, мислення. Виховували інтерес до вивчення української мови, бажання нею спілкуватися.

10   11

 

       12-                     13-

       14-                     15-

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.