Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

1Наше укриття

В першій половині дня в укритті ЗДО№12 діти переважно перебувають в освітньо-пізнавальному та мовленнєвому осередках. Тут присутні матеріали, які використовуються в дидактичних іграх, вправах, міні-заняттях, як для групи дітей так і для індивідуальної роботи. В цей час також використовуємо ІКТ-технології (перегляд відеофільмів, презентацій, мультфільмів). Самостійна діяльність дітей. Завдання з ТРВЗ. Малорухливі ігри.

Під час денного відпочинку дошкільнята слухають музичні твори, аудіо казки, аудіо оповідання. Педагоги читають діткам художню літературу. Присутні релаксаційні вправи(психогімнастика) для зняття напруги та стресу.

У другій половині дня діти перебувають переважно в ігровому осередку, де створені умови для різних видів ігор: сюжетно-рольових, конструкторсько-будівельних, настільно-друкованих, театралізованих. Залучаємо дошкільників в осередок творчості Самостійна діяльність дітей. Малорухливі ігри.

Якщо тривога затяжна, і в першу, і в другу половину дня, використовуємо музичні руханки, фізкультхвилинки та імітаційні рухи з елементами звуконаслідування.

Щоб позбутися негативних емоцій, поділитися з педагогом своїми переживаннями, разом розв’язати конфліктну ситуацію куточок відпочинку та усамітнення актуальний протягом перебування дітей в укритті.

2   3

4   5

6   7

8   9

10   11

12   13

14   15

1617

18

 

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.