Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

1ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «КВІТУЧА ФАНТАЗІЯ» ІМ. К. БІЛОКУР

Катерина Білокур. Квітка-душа: «Віруєш, малюючи картину, в рід людський і в людяність людини» 

Ось і завершився ІІІ Міжнародний конкурс образотворчого мистецтва «Квітуча фантазія», присвячений видатній українській художниці Катерині Білокур (проводився дистанційно).

 

Конкурс організовано Громадською організацією «Всеукраїнське об’єднання Мистецький Вектор», за підтримки Управління культури та туризму Рівненської облдержадміністрації, спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України.

Конкурс мав на меті залучити і підтримати талановитих дітей та молодь у різних вікових номінаціях. Також пояснити роль образотворчого мистецтва у формуванні ціннісного ставлення до культурної спадщини українського народу та важливість творчості Катерини Білокур як особливої зображальної стилістики серед зображувального мистецтві в Україні.

У підсумках конкурсу було визначено переможців – лауреатів конкурсу за відповідною віковою категорією та дипломантів – учасників конкурсу. Усі нагороди та відзнаки направлені до своїх номінантів ( 7 грудня 2022 рік).

Наші вихованці долучились до конкурсу у номінації І група – вік учасників від 5 до 7 років. І ,звичайно, маємо переможців.

Тож маємо нагоду привітати вихованців старшої групи №3, а саме:

ГОМОНЮКА Тимофія – лауреата конкурсу ІI ступеня (2 місце)

СТЕЦЮК Яну – дипломанта – учасника конкурсу

ВАДУ Даниїла - дипломанта – учасника конкурсу

Побажати всім успіхів, наснаги, завзятості, здійснення мрій та нових творчих злетів! А батькам – пишатися своїми дітьми, радіти їхнім успіхам!

2

3

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.