Група №1 «Казкарик»

В групі працюють вихователі:

Довгалець Галина Миколаївна - спеціаліст вищої категорії. Здобула вищу освіту в РДІК у 1985 році. Стаж роботи: 25 р.

• 1-1
  • Янчарук Світлана Олексіївна – здобула базову вищу освіту, за спеціальністю "Дошкільне виховання, практична психологія" в Рівненському державному гуманітарному університеті у 2010 році. Стаж роботи: 5років

Педагогічне кредо: “До кожної дитини ключ знайти,

У праці результат хороший мати,

Упевнено і творчо до мети іти:

З любов’ю серце дітям віддавати.”

Проблемне питання: “Розвиток творчих здібностей дітей засобами мовленнєвої діяльності.”

• Yancharuk

Помічник вихователя:

• Українець Валентина Степанівна - працює в ДНЗ з 1998 року. Людина добросовісна, чесна, відповідальна, працьовита, любить дітей, допомагає їм у всьому протягом дня. Діти поважають її та люблять.
  • 1-3
  • Педагогічне кредо: "Якби кожен думав про те, щоб принести щастя іншим людям, не було б нещасливих."

Проблемне питання над яким працює група: "Вплив художньо-мовленневої діяльності на естетичний розвиток дитини."

• 1-4  1-5