Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

Як розпізнати обмороження - Відкрити...

Невакцинованим дітям НЕ МОЖНА відвідувати дитячі садки: що означає постанова Верховного Суду?

Верховний Суд України своїм рішенням підтвердив, що вакцинація є обов’язковою, а невакцинованим дітям не можна відвідувати дитячі садочки.

Читати далі...

Дихальна гімнастика Стрельникової для дітей

Дихальні вправи за Стрельниковою можна виконувати вже з 3-4 років. Така гімнастика дозволяє підвищити імунітет, тому її особливо рекомендують дітям, які часто хворіють на застуди. Окрім того, вправи сприяють розвитку гнучкості та пластичності, допомагають усунути порушення постави та в цілому оптимізують роботу організму, який зростає.

Читати далі...

 

Як підготувати дитину до щеплення?

Планові щеплення – великий стрес для організму дитини і для її психічного стану. Простіше, коли малюк ще зовсім маленький і не розуміє, що тітка в білому халаті зараз його боляче вколе. Коли ж дитина починає розуміти,що таке лікарня, то іноді похід на щеплення перетворюється на сущий кошмар для батьків.

Читати далі...

Обережно: грип!

Грип – найбільш поширене гостре респіраторне вірусне захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом, та призводить до тяжких ускладнень з боку легеневої, серцево-судинної, нервової та ендокринної систем. Якщо ви виявили у себе або у дитини наступні симптоми: температура 37,5 – 39 0 С, головний біль, біль у м’язах, суглобах, озноб, кашель, нежить або закладений ніс, біль (першіння) в горлі.

Читати далі...

Як запобігти харчовим отруєнням

(пам’ятка для батьків)

Щоб запобігти інфекційним захворюванням та харчовим отруєнням, дотримуйтесь таких простих правил:

- ретельно мийте усі овочі і фрукти перед тим, як подавати до столу сирими;

- мийте руки з милом перед приготуванням їжі;

Читати далі...

Пам’ятка щодо запобігання поліомієліту

Поліомієліт представляє собою гостре інфекційне захворювання вірусної етіології, яке виникає в результаті інфікування одним з трьох типів вірусів поліомієліту.

Читати далі...

 

Режим харчування дитини вдома

Меню домашнього харчування має бути збалансованим та містити достатню кількістю білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин, вітамінів, що сповна забезпечують енергетичні витрати дитячого організму.

Читати далі...

Загартовування дошкільнят

І. Вимоги до організації загартування вдома:

 •  кімната в якій здійснюється загартування повинна бути провітрена, здійснене вологе прибирання;

 • одяг дитини відповідає виду загартування, порі року.

 

Читати далі...

Корисні для організму вітаміни

Про користь вітамінів знають всі. Але зазвичай ми згадуємо про їх необхідність весною, коли з’являються перші ознаки гіповітамінозу – втома, дратівливість, апатія. Організм людини не може самостійно синтезувати всі вітаміни або синтезує їх в недостатній кількості. Інші вітаміни ми отримуємо разом з їжею.

 Читати далі...

 

 Повноцінне харчування сприяє правильному розвитку дітей.

Раціональне харчування дошкільників визначається:

  • Калорійність їжі.

старшим дошкільникам – до 2500 калорій;

  • Правильним хімічним складом її.

До складу їжі мають входити такі основні поживні речовини:  білки, жовтки, вуглеводи, мінеральні солі, вітаміни і вода.

Читати далі...

 

Особиста гігієна дошкільника

І вдома, і в дошкільному навчальному закладі дітям слід дотримуватися правил особистої гігієни. Адже гігієнічні навички — це запорука міцного здоров'я. І формувати їх — обов'язок насамперед батьків. Саме вони своїм прикладом мають показати дитині, як слід виконувати всі гігієнічні процедури.

Читати далі...

 

 

Як запобігти травмуванню дитини

Діти часто травмуються або можуть завдати тілесних ушкоджень одне одному під час гри. Травмування може спричинити як поведінка самої дитини або її однолітків, так і необачність дорослих. Тому найважливіше завдання батьків — створити відповідне середовище для безпечної гри дітей, аби запобігти їх травмуванню.

Читати далі...

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.