Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

8 

 Шановні батьки!

 На звернення національного координатора Всесвітнього фонду природи (WWF) у суботу 24 березня 2018 року о 20:30 год. в Україні проводитися всесвітня кампанії Година Землі.Люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей збереження природи нашої Планети.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році акція поширилась світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році.

У минулому році до акції приєднались понад 7 тисяч міст у 187 країнах по всьому світі в Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установити, організації у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблем зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв'язок людини з природою і негативно впливу споживацьких звичок на Планету.

Адміністрація та педагогічний колектив пропонує батькам долучитися до  участі в кампанії 24 березня 2018 р. о 20:30 год., вимкнувши світло і електричні прилади, які не є суттєво важливими, на одну годину. Це сприятиме збереженню довкілля.

Адміністрація і педагогічний колектив.

 

Оголошення!

 Вартість утримання однієї дитини з бюджету міста в

 2017 році становить 16 321, 56грн.

 

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.