Група №10 «Метелик»

У групі працюють:

Вихователь: Янковська Євгенія Петрівна - «спеціаліст вищої категорії». Повна, вища, педагогічна, закінчила Рівненський державний педагогічний інститут у 1994 р. За спеціальністю вихователь дошкільного навчального закладу. Стаж роботи 28 років.

Педагогічне кредо:

З моїх долонь ростуть до неба квіти, випурхують, немов пташенята, діти, моя любов жива до всього світу.

gr10 1s

Вихователь Сорока Лариса Володимирівна - «спеціаліст I категорії». Повна, вища, педагогічна, закінчила Рівненський державний педагогічний інститут у 1995 р. За спеціальністю вихователь дошкільного навчального закладу. Стаж роботи 22 роки.

Педагогічне кредо:

Створювати умови, щоб діти могли жити у світі краси, гри, музики, казки, малюнку, фантазії, Творчості.(В. О. Сухомлинський)

gr10 2s

• Помічник вихователя: Бецан Ольга Віталіївна, працює в ДНЗ З 2015 р.

Betsan

Група №8 «Клуб ОК»

(клуб обдарованих і кмітливих)

Гришкевич Ольга Іванівна

Освіта: неповна вища  Хмельницьке педагогічне училище /1991рік/
Спеціальність: виховання в дошкільних закладах

Кваліфікація: вихователь в дошкільному закладі, «спеціаліст»
Стаж: 23 роки
Педагогічне кредо: Щастя – це вічна дорога земна
                                 Щастя – це літо, зима і весна
                                 Щастя – це сонце, злива і сніг
                                 Щастя – це пісню ділити на всіх
                                 Щастя – це віра в добро і любов
                                 Щастя – це музика вільних дібров
                                 Щастя – це друзі і рідний твій дім
                                 Щастя – це світ подарований всім.

Янчарук Світлана Олексіївна

Здобула базову вищу освіту, за спеціальністю "Дошкільне виховання, практична психологія" в Рівненському державному гуманітарному університеті у 2010 році.

Стаж роботи: 5років

Педагогічне кредо: “До кожної дитини ключ знайти,

У праці результат хороший мати,

Упевнено і творчо до мети іти:

З любов’ю серце дітям віддавати.”

Проблемне питання: “Розвиток творчих здібностей дітей, засобами мовленнєвої діяльності.”

Мокра Галина Андріївна

Помічник вихователя.  В садочку працює з 2000 року.

Група №9 «Веселка»

У групі працюють:

• Вихователь Турчук Надія Іванівна - «спеціаліст першої категорії». Повна вища педагогічна, у 1996 році закінчила РДПІ, стаж роботи – 20 років

Педагогічне кредо:

« Життя – постійне самовдосконалення. Коли людина вважає себе досконалою, її життя втрачає сенс».(В. Сухомлинський).

gr9 1s

• Вихователь Ференц Наталія Юріївна - «Спеціаліст». Повна вища педагогічна, у 2013 році закінчила РДГУ, спеціальність «Дошкільна освіта». Стаж роботи - 4 роки.

Педагогічне кредо:

«Учитись важко, а учить ще важче.

але не мусиш зупинятись ти.

Як дітям віддаси усе найкраще,

то й сам сягнеш нової висоти»

gr9 2s

Помічник вихователя Вакулюк Наталія Миколаївна. На групі працює з 2016 року.

Життєве кредо: "Люби дитину, вір у неї, знай, розумій її"

Проблемні питання над якими працює група:

1. «Розвиток пізнавальної активності дітей засобами дослідницько-пошукової діяльності».
  2. «Розвиток творчих здібностей шляхом нетрадиційних технік малювання».

6                  7

9                  11

Група №7 «Віночок»

Любим свій «Віночок»,

Тут ми всі зростаємо,

З кожним днем знання-

Нові здобуваємо.

Любимо трудитися,

В різні ігри грати,

Дружбу вірну і міцну

Прагнем цінувати.

У групі працюють вихователі:

Парфенюк Вікторія Ярославівна — спеціаліст І категорії. Повна вища педагогічна освіта. Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут у 1990 році. Стаж роботи 20 років.

Проблемне питання: «Сендплей — метод позитивного впливу на психічний та мовленнєвий розвиток дитини».

Педагогічне кредо: «Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця. Людина – неповторна.»   В. Сухомлинський.  Parfenyuk

Помічник  вихователя:

Кушнір Наталія Володимирівна - спеціаліст. Отримала повну вищу освіту в Рівненському державному гуманітарному університеті за спеціальністю «Дошкільне виховання».

Педагогічне кредо: «Тепло душі, красу любові від серця – серцю передам…»

Життєве кредо: «Жодне бажання не дається тобі окремо від сили, здатною його здійснити»

Kushnir

Помічник вихователя:

Рибенко Оксана Михайлівна – працює в садочку з 2009 року.

Rybenko

У групі налагоджена спокійна атмосфера, яка є результатом тісної співпраці, партнерської взаємодії та дружелюбних відносин педагогів, батьків та дітей.

gr 7 02

gr 7 03gr 7 04   gr 7 05