Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

indexСпортивне свято – «Веселі старти»

З метою формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом; стимулювання дітей дошкільного віку до організованої рухової активності засобами фізичної культури у процесі ігрової діяльності; пропаганди здорового способу життя у закладі дошкільної освіти був проведений цікавий, казковий захід – спортивне свято «Веселі старти».

Детальніше: 11.06. Спортивне свято – «Веселі старти»

1Прощавай дитячий садок!

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

Детальніше: 07.06. Прощавай дитячий садок!

1З Днем захисту дітей!!!

Ось ми і дочекались літа,

Перше червня – ваша втіха,

Бо цей день у всьому світі,

Приурочили нашим дітям!

Детальніше: 02.06. З Днем захисту дітей!!!

imagesТурнір з шашок серед дітей старших груп

Шашки – це чудова нагода для спілкування між людьми. Вони сприяють поглибленню взаєморозуміння та зміцненню дружніх взаємин.

27 травня 2021 року в нашому закладі дошкільної освіти пройшов турнір з шашок.

Детальніше: 27.05. Турнір з шашок серед дітей старших груп

1Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

Детальніше: 24.05. Тиждень безпеки  дорожнього руху - 2021

Дивіться відео за посиланням:  З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!!!

 

Vishiv

1Тиждень безпеки дитини в дитячому садку

Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні заклад дошкільної освіти, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Освітня робота з дітьми дошкільного віку повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Детальніше: 02.05. Тиждень безпеки дитини в дитячому садку

1Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я»

У рамках проведення фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у м. Рівне, 28 квітня 2021 р. у закладі дошкільної освіти № 12 Рівненської міської ради була проведена ранкова зарядка.

Детальніше: 30.04. Фестиваль ранкової зарядки  «Рух заради здоров’я»

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

ПОЕЗІЯ — ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ,

ЯКИЙСЬ БЕЗСМЕРТНИЙ ДОТИК ДО ДУШІ

(Л. КОСТЕНКО)

Щороку, 21 березня, увесь світ відзначає Всесвітній день поезії. День поезії покликаний об'єднати всіх людей, відданих віршам. У цей день по всьому світу проходять конкурси та фестивалі, зустрічі авторів і шанувальників. У День поезії люди мистецтва хочуть нагадати всім, що вірші — це живопис, який можна почути.

Детальніше: 21.03. Всесвітній день поезії

1Вітаємо з перемогою!!!

Вихованці і педагоги ЗДО №12 із задоволенням прийняли участь у конкурсі «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в закладах дошкільної освіти міста Рівне.

Конкурс проводився з метою:

- стимулювання дітей дошкільного віку до організованої рухової активності засобами фізичної культури у процесі ігрової діяльності;

- пропаганди здорового способу життя.

Детальніше: 15.03. Вітаємо з перемогою!!!

1Педагогічна рада

«Щоб дитина була палко зацікавлена навчанням, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче, інтелектуальне життя».

В.О.Сухомлинський

02.03.2021 року в ЗДО відбулася педрада «Формування математичної компетентності дошкільників шляхом використання інноваційних технологій» з метою підвищення поінформованості педагогів щодо формування сенсорно- пізнавальної та логіко - математичної компетенції у дітей раннього та дошкільного віку відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти, створення атмосфери взаємодії та взаєморозуміння.

Детальніше: 05.03. Педагогічна рада

1ІІІ Всеукраїнське заняття доброти

Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» запрошує заклади дошкільної освіти долучитись 01-02 березня 2021 року до ІІІ Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (присвяченого Всесвітньому дню котів, який відзначається 01 березня).

Детальніше: 02.03. ІІІ Всеукраїнське заняття доброти

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.