Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

165546587490115 червня в ЗДО№12 відбулося спортивне свято серед дошкільнят «Веселі старти». Основним завданням  було максимальне залучення дошкільнят до організованої рухової активності через рухливі ігри з метою формування у них сталої потреби до системних занять фізичною культурою та спортом.

Детальніше: 17.06. «Веселі старти»

4Щиро дякуємо вихованцям нашого дошкільного закладу та їх батькам, за те що долучились до збору товарів для Благодійного Ярмарку в Польщі . Було зібрано багато виробів ручної роботи, а саме картини, прикраси, віночки та інше. В котре переконалися, що українці дуже талановита нація, адже кожний виріб оригінальний, цікавий, яскравий, в якому відображається самобутність української культури. Все це прямує на ярмарок, вилучені кошти з якого підуть на потреби ЗСУ.

Детальніше: 05.05. Робімо все що можемо! І все буде добре!

1Не звертаючи увагу на обставини, діти завжди залишаються дітьми. Потреба гратися, вивчати навколишній світ, знайомитись з новим – особливо сильні у дитинстві.

Росіянські негідники здійснюють спроби відібрати у наших дітей майбутнє та дитинство. Тому є потреба в іграшках та матеріалах для розвитку для вимушних гостей нашого міста та області.

Детальніше: 04.05. Нам потрібні іграшки

01Слава Україні! Неможливо зараз бути осторонь подій в нашій країні. І наш садок долучився до волонтерських ініціатив.

Нехай кожен українець, у цей непростий час для нашої держави, пам’ятає, що на нас чекає Перемога! Воскресне Бог-Воскресне Україна!!!

Детальніше: 20.04. Разом до перемоги!

1Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо

Вже стало традицією проведення свята Стрітення в ЗДО №12. Інструктор з фізичної культури Віта Войдюк разом з музичним керівником Тетяною Бєловою та вихователями старших груп (№ (9, 10, 1) підготували та провели з дітками музично – спортивну розвагу «Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо».

Детальніше: 19.02. Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо

1З Днем Соборності України !

Сьогодні, у час взаємопроникнення різних культур, важливо берегти свою національну неповторність, духовний зв'язок між поколіннями, моральні цінності, які крізь віки проніс наш український народ і, звісно, - любов до України.

Детальніше: 22.01. З Днем Соборності України!

1Чарівне Різдво

Коляд, коляд, колядниця,

Добра з медом паляниця,

А без меду не така -

Дайте, дядьку, п'ятака…

Детальніше: 15.01. Чарівне Різдво

1«Ти - людина, значить, маєш права»

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

Детальніше: 13.12. «Ти - людина, значить, маєш права»

 

1КОНКУРС ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

«КВІТУЧА ФАНТАЗІЯ» ІМ. К. БІЛОКУР

 Квіти, як і люди, - живі,

мають душу.

А зірвана квітка – вже не квітка.

Катерина Білокур

Детальніше: 12.12. Конкурс образотворчого мистецтва «Квітуча фантазія» ім. К. Білокур

Hustka

TBR

1День української писемності та мови

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово,

У барвінки зодягайся, моє щире слово.

Колосися житом в полі, піснею в оселі,

Щоб зростали наші діти мудрі і веселі.

Щоб на все життя з тобою ми запам'ятали,

Як з колиски дорогої мовоньку кохали.

Детальніше: 10.11. День української писемності та мови

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.