Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

1ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «КВІТУЧА ФАНТАЗІЯ» ІМ. К. БІЛОКУР

Катерина Білокур. Квітка-душа: «Віруєш, малюючи картину, в рід людський і в людяність людини» 

Ось і завершився ІІІ Міжнародний конкурс образотворчого мистецтва «Квітуча фантазія», присвячений видатній українській художниці Катерині Білокур (проводився дистанційно).

Детальніше: 09.12 ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

1Наше укриття

В першій половині дня в укритті ЗДО№12 діти переважно перебувають в освітньо-пізнавальному та мовленнєвому осередках. Тут присутні матеріали, які використовуються в дидактичних іграх, вправах, міні-заняттях, як для групи дітей так і для індивідуальної роботи. В цей час також використовуємо ІКТ-технології (перегляд відеофільмів, презентацій, мультфільмів). Самостійна діяльність дітей. Завдання з ТРВЗ. Малорухливі ігри.

Детальніше: 04.12  Наше укриття

1З 07.11. по 11.11.2021р. у ЗДО №12 було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя. Упродовж тижня діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах, грали в ігри, переглядали мультфільми, читали художню літературу, малювали. Наші дошкільнята пообіцяли дотримуватись всіх правил і дбати про свою безпеку.

Детальніше: 14.11 Тиждень безпеки дорожнього руху

1Щороку, 9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-літописця, наша країна відзначає День української писемності і мови. На державному рівні це свято було встановлене ще у 1997 році, але, сьогодні ми усвідомлюємо його справжнє значення.

Детальніше: 10.11 Бережімо, плекаймо та шануймо українську мову!

165546587490115 червня в ЗДО№12 відбулося спортивне свято серед дошкільнят «Веселі старти». Основним завданням  було максимальне залучення дошкільнят до організованої рухової активності через рухливі ігри з метою формування у них сталої потреби до системних занять фізичною культурою та спортом.

Детальніше: 17.06. «Веселі старти»

4Щиро дякуємо вихованцям нашого дошкільного закладу та їх батькам, за те що долучились до збору товарів для Благодійного Ярмарку в Польщі . Було зібрано багато виробів ручної роботи, а саме картини, прикраси, віночки та інше. В котре переконалися, що українці дуже талановита нація, адже кожний виріб оригінальний, цікавий, яскравий, в якому відображається самобутність української культури. Все це прямує на ярмарок, вилучені кошти з якого підуть на потреби ЗСУ.

Детальніше: 05.05. Робімо все що можемо! І все буде добре!

1Не звертаючи увагу на обставини, діти завжди залишаються дітьми. Потреба гратися, вивчати навколишній світ, знайомитись з новим – особливо сильні у дитинстві.

Росіянські негідники здійснюють спроби відібрати у наших дітей майбутнє та дитинство. Тому є потреба в іграшках та матеріалах для розвитку для вимушних гостей нашого міста та області.

Детальніше: 04.05. Нам потрібні іграшки

01Слава Україні! Неможливо зараз бути осторонь подій в нашій країні. І наш садок долучився до волонтерських ініціатив.

Нехай кожен українець, у цей непростий час для нашої держави, пам’ятає, що на нас чекає Перемога! Воскресне Бог-Воскресне Україна!!!

Детальніше: 20.04. Разом до перемоги!

1Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо

Вже стало традицією проведення свята Стрітення в ЗДО №12. Інструктор з фізичної культури Віта Войдюк разом з музичним керівником Тетяною Бєловою та вихователями старших груп (№ (9, 10, 1) підготували та провели з дітками музично – спортивну розвагу «Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо».

Детальніше: 19.02. Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо

1З Днем Соборності України !

Сьогодні, у час взаємопроникнення різних культур, важливо берегти свою національну неповторність, духовний зв'язок між поколіннями, моральні цінності, які крізь віки проніс наш український народ і, звісно, - любов до України.

Детальніше: 22.01. З Днем Соборності України!

1Чарівне Різдво

Коляд, коляд, колядниця,

Добра з медом паляниця,

А без меду не така -

Дайте, дядьку, п'ятака…

Детальніше: 15.01. Чарівне Різдво

1«Ти - людина, значить, маєш права»

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

Детальніше: 13.12. «Ти - людина, значить, маєш права»

 

1КОНКУРС ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

«КВІТУЧА ФАНТАЗІЯ» ІМ. К. БІЛОКУР

 Квіти, як і люди, - живі,

мають душу.

А зірвана квітка – вже не квітка.

Катерина Білокур

Детальніше: 12.12. Конкурс образотворчого мистецтва «Квітуча фантазія» ім. К. Білокур

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.