Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

12Прощавай, садок дитячий!

Кінець травня щорічно ознаменований завершенням навчального процесу, проведенням свята останнього дзвоника та випускних.

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!

Ось і настав довгоочікуваний час прощання наших старших дошкільнят з рідним дитячим садочком.

Детальніше: 02.06. Прощавай, садок дитячий!

0-1Міжнародний день захисту дітей

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, наставників. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

Вітаємо усіх вихованців нашого Закладу дошкільної освіти зі святом! Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

Детальніше: 01.06. Міжнародний день захисту дітей

0000001«З вишиванкою в серці Україну єднай!»

Всесвітній День вишиванки святкують щороку у третій четвер травня. Цьогоріч цей день припадає на 21 травня. День вишиванки почали відзначати у 2006 році. Головна традиція свята – одягнути вишиванку. День вишиванки відзначають завжди у будній день, аби показати, що вишита сорочка невіддільна частина побуту, яка органічно вписується у сучасне щоденне життя.

Детальніше: 21.05. «З вишиванкою в серці Україну єднай!»

1Всеукраїнське заняття доброти

«Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

 Відповідно до листа Міністерства освіти і наук України від 28 січня 2020 року № 4/435-20 директорат дошкільної та шкільної освіти Міністерство освіти і науки України інформує, що благодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа» реалізує просвітницько-виховний проєкт, спрямований на формування в дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин. Із цією метою Благодійний фонд пропонує провести 02 березня 2020 року в закладах дошкільної освіти ІІ Всеукраїнське заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячене Всесвітньому дню котів, який відзначається 01 березня.

Детальніше: 06.03. Всеукраїнське заняття доброти

1Розвиток креативності у вихователів

25 лютого, у рамках підготовки до педагогічної ради, у закладі дошкільної освіти, практичним психологом Анастасією Жолобчук проводилось заняття з елементами тренінгу для педагогів на тему «Розвиток креативності у вихователів». Метою даного заняття було визначення поняття творчих здібностей і креативності, проведення вправ на розвиток даних вмінь, релаксаційні вправи. Усі знання, вміння, досвід, які було отримано, педагоги вміло перенесли у завершальній, творчій частині заняття - творили прекрасне нетрадиційними техніками малювання.

Детальніше: 25.02.  Розвиток креативності у вихователів

1«Зимі з Весною помиритись і нам ніколи не сваритись!»

Знайомлячи вихованців з різноманітними народними святами, звичаями та традиціями святкування, ми залучаємо дітей до народознавства, формуємо у них національну свідомість, гордість за свою приналежність до такої нації, як українці, повагу до народних традицій.

Детальніше: 16.02. «Зимі з Весною помиритись і нам ніколи не сваритись!»

14 лютого 2020 року відбулося засідання школи педагогічної майстерності. Вихователь Жабчик О.М. ділилась досвідом роботи з колегами ЗДО з питання впровадження інноваційних технологій: «Блоки Дьєнеша – універсальний дидактичний матеріал».

Одне з найважливіших завдань виховання маленької дитини - розвиток її розуму, формування розумових умінь і здібностей, які дозволять легко освоїти нове. На вирішення цього завдання мають бути спрямовані зміст і методи підготовки мислення дошкільників до шкільного навчання. За своїм змістом ця підготовка не повинна вичерпуватися формуванням уявлень про числа і найпростіші геометричні фігури, навчанням рахунку, додаванню і відніманню, вимірах у найпростіших випадках. Не менш важливим, ніж арифметичні операції, для підготовки до засвоєння математичних знань, є формування логічного мислення. Дітей необхідно вчити не тільки обчислювати і вимірювати, а й міркувати.

Детальніше: 04.02. Школа педагогічної майстерності

1День Соборності України в ЗДО «Ластівка»

 

Тобі, Україно, мій мужній народе,
Складаю я пісню святої свободи.
Усі мої сили і душу широку
Й життя я віддам до останнього кроку,
Аби ти щаслива була, Україно —
Моя Батьківщино!

 

У закладі дошкільної освіти 22.01.2020року відзначали День Соборності України. Вихователі провели тематичні  заняття та ранкові зустрічі, де  розповіли малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, національні пам'ятки України, пояснили дошкільникам  слово «соборність», яке означає єдність, згуртованість, неподільність.

Детальніше: 27.01. День Соборності України в ЗДО «Ластівка»

1Фестиваль колядок і щедрівок “Різдвяний передзвін”

 Педагогічні працівники  закладу  продовжують знайомити дітей із зимовими звичаями та традиціями українців.

 Напередодні світлого свята Водохреща у садочку пройшов конкурс колядок і щедрівок, який уже став гарною традицією.

Детальніше: 27.01. Фестиваль колядок і щедрівок  “Різдвяний передзвін”

1Новорічні ранки у ЗДО

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні свята всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне. Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята – вибирають красиві ялинки, купують різні фрукти, солодощі, готують подарунки для близьких. Адже Новий рік – це наче казка для всіх.

Детальніше: 27.01. Новорічні ранки у ЗДО

1Семінар – практикум для 
вихователів закладів дошкільної освіти

У вихованні все повинно базуватися на особі вихователя, тому, що виховна сила виливається тільки з живого джерела людської особистості

К.Ушинський.

17 грудня 2019 року на базі ЗДО №12 на високому рівні пройшов семінар – практикум для вихователів закладів дошкільної освіти м. Рівне з теми «Шляхи підвищення професійної компетентності педагога. Модель ідеального вихователя».

Детальніше: 19.12. Семінар – практикум для  вихователів закладів дошкільної освіти

1Андріївські вечорниці

І знову свято Андрія і його особливості святкування розпочинають зимовий цикл тематичних різдвяно-новорічних свят в ЗДО №12. Діти старших груп №7 та 8 разом із батьками продовжують знайомитися і вивчати традиції святкування зимових свят нашого народу. Діти зарання готувалися до свята – вчили віршики-жарти, українські пісеньки й таночки, обговорювали, в які цікаві ігри-змагання будуть грати хлопчики і дівчатка… А найголовніше – чекали на кусання Калити й смачні українські вареники. Свято проводилося у святковій обстановці – українській світлиці.

Детальніше: 16.12. Андріївські вечорниці

1Семінар-практикум для педагогів

Нещодавно в ЗДО відбулося засідання семінару-практикуму для педагогів за темою: «Формування ціннісних орієнтацій дошкільників відповідно до основних вимог Базового компоненту дошкільної освіти». Під час якого педагоги отримали багато цікавої інформації.

Детальніше: 07.11 Семінар-практикум для педагогів

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.