Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

ПОЕЗІЯ — ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ,

ЯКИЙСЬ БЕЗСМЕРТНИЙ ДОТИК ДО ДУШІ

(Л. КОСТЕНКО)

Щороку, 21 березня, увесь світ відзначає Всесвітній день поезії. День поезії покликаний об'єднати всіх людей, відданих віршам. У цей день по всьому світу проходять конкурси та фестивалі, зустрічі авторів і шанувальників. У День поезії люди мистецтва хочуть нагадати всім, що вірші — це живопис, який можна почути.

Детальніше: 21.03. Всесвітній день поезії

1Вітаємо з перемогою!!!

Вихованці і педагоги ЗДО №12 із задоволенням прийняли участь у конкурсі «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в закладах дошкільної освіти міста Рівне.

Конкурс проводився з метою:

- стимулювання дітей дошкільного віку до організованої рухової активності засобами фізичної культури у процесі ігрової діяльності;

- пропаганди здорового способу життя.

Детальніше: 15.03. Вітаємо з перемогою!!!

1Педагогічна рада

«Щоб дитина була палко зацікавлена навчанням, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче, інтелектуальне життя».

В.О.Сухомлинський

02.03.2021 року в ЗДО відбулася педрада «Формування математичної компетентності дошкільників шляхом використання інноваційних технологій» з метою підвищення поінформованості педагогів щодо формування сенсорно- пізнавальної та логіко - математичної компетенції у дітей раннього та дошкільного віку відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти, створення атмосфери взаємодії та взаєморозуміння.

Детальніше: 05.03. Педагогічна рада

1ІІІ Всеукраїнське заняття доброти

Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» запрошує заклади дошкільної освіти долучитись 01-02 березня 2021 року до ІІІ Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (присвяченого Всесвітньому дню котів, який відзначається 01 березня).

Детальніше: 02.03. ІІІ Всеукраїнське заняття доброти

1Всеукраїнська благодійна акція «Нарру Мяу для Мурчика»

Вихованці та батьки нашого закладу долучились до IV Всеукраїнської благодійної акції «Нарру Мяу для Мурчика», присвяченій Всесвітньому дню котів ( 1 березня). 25 лютого було передано близько 50 кг круп, сухих та вологих кормів волонтерам Клубу Лапа. А від Клубу передано подаруночки для дітей та настінний календар Клуб Лапа. Мета акції вчити дітей змалечку бути милосердними та турботливими до наших братів менших. Дякуємо вихованцям та батькам, які не залишились байдужими.

Детальніше: 26.02. Всеукраїнська благодійна акція «Нарру Мяу для Мурчика»

7Колективний перегляд занять

24 лютого 2021 року до педагогічної ради з теми «Формування математичної компетентності дошкільників шляхом використання інноваційних технологій» відбувся колективний перегляд занять:

- «Ми йдемо у гості» ( Жабчик О.М., вихователь молодшої групи № 3) – універсальний дидактичний матеріал блоки Дьєнеша.

Детальніше: 26.02. Колективний перегляд занять

1Хай лунає рідна мова

«Колосися житом в полі, піснею в оселі, 
Щоб зростали наші діти мудрі і веселі. 
 Щоб на все життя з тобою ми запам'ятали, 
Як з колиски дорогої мовоньку кохали…».

Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші прадіди. Тож нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом та символом єднання великого народу.

Детальніше: 23.02. Хай лунає рідна мова

1Цьогоріч зима дарує казку, ну як не скористатись? Тим більше із нагоди такої "золотої" дати!Дитинство ж віку немає, правда?Довгоочікуваний сніг надихнув дітей і дорослих та творчість, креатив, створення зимових композицій.

Детальніше: 21.02. Ми фортецю збудували, - садок із 50-річчям привітали!

115 лютого відзначають свято Стрітення в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч Зими з Весною. Кажуть у цей день Зима Весну зустрічає, та заморозить її хоче, та лише сама від цього хотіння страждає.

Детальніше: 16.02. Свято Стрітення

1Коли приходить зима, випадає перший сніг та наступають морози, ми неодмінно починаємо чекати та готуватися до Новорічних та Різдвяних свят: заздалегідь готуємо подарунки, продумуємо як і з ким будемо святкувати.

А свят зимою й справді чимало. І кожне має свої звичаї та обряди. Деякі з'явилися ще в прадавні часи, інші – трохи пізніше, під впливом християнства

Детальніше: 14.01. Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо

1Безпека на дорозі – безпека життя

 Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

 В ЗДО №12 "Ластівка" з 23 листопада по 27 листопада 2020року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я та життя.

Детальніше: 27.11.  Безпека на дорозі – безпека життя

1Осінь, золота красуня,

Вже крокує по землі,

Осінь барви розсипає —

Всі яскраві, чарівні.

Уже традиційно в осінні дні в ЗДО «Ластівка» проведено свято Осені. На захід до дітей завітала Осінь – господиня, казкові герої. Свято було насичене різноманітними героями і інсценівками, піснями, таночками, іграми. Вихованці перевтілювалися в різних героїв казок, оповідань, розігруючи їх, як маленькі актори. Для дітей «Свято Осені» – це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хоча осінь і називають «сумовитою порою», хто як не діти, найбільше радіють яскравому різнокольоровому листю, дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях. Саме тому осінні свята в дитячому садку – одні із найбільш улюблених у дітей. Вихованці отримали багато позитивних емоцій, а на завершення Осінь усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.

Детальніше: 17.11. Свято Осені

19 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора Літописця та відзначає День української писемності та мови.

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України.

Детальніше: 09.11.  День української писемності та мови в дитячому садку

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.