Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

10Свято осені - 2017

Нещодавно в нашому садочку відбулось Свято осені. Всі групи взяли активну участь в проведенні свята та показали своє вміння в різноманітних конкурсах та змаганнях.

Детальніше: 10.11.  Свято осені - 2017

2Як малята рівненського дитсадочка №12 День української писемності та мови святкували

9 листопада, в Україні традиційне свято - День української писемності та мови. Добре, коли любов до рідної мови прищеплюють з найменшого віку й дитина любить і шанує рідну мову так, як рідну матір, свій дім, рідне місто чи село.

Детальніше: 10.11.  Як малята день української писемності та мови святкували

Щира вдячність

депутату Рівненської міської ради Кузьмичу Андрію Вікторовичу за надання посильної допомоги у збагаченні матеріально-технічної бази дошкільного закладу,

а саме:

Детальніше: 07.07  Подяка

1Рух заради здоров’я

256 дітей та 12 дорослих взяли участь у фестивалі ранкової зарядки "Рух заради здоров’я" з нагоди Всесвітнього дня здоров’я.

Детальніше: 10.04.  Рух заради здоров’я

5Прощання з зимою

22 лютого діти групи «Клубок» прощалися з зимонькою та зустрічали весну. Драматизація казки Н. Забіли «Снігурочка».

 

 

 

Детальніше: 23.02.  Прощання з зимою

 

1-1Родинне свято у садочку

10 лютого 2017 року у відповідності до річного плану роботи у рамках роботи над проектом «Виховуємо патріотів змалку» у ДНЗ відбулося родинне свято «Зростай родинне деревце».

Детальніше: 10.02. Pодинне свято «Зростай родинне деревце»

1Фестиваль колядок

19 січня у ДНЗ відбувся фестиваль колядок «Пісня душа народу». Одним із незмінних та важливих атрибутів Різдва є українські колядки. Це звичай, який надійшов до нас ще з минулих часів і який так сильно люблять малюки.

Детальніше: 20.01. Фестиваль колядок

2Відкрите заняття

15 грудня в старшій групі №7, у рамках роботи семінару-практикуму з теми: «Сучасні підходи до національно-патріотичного виховання дошкільників», було проведене відкрите заняття вихователем «спеціалістом першої категорії» Парфенюк В.Я.

Детальніше: 15.12. Відкрите заняття

5"Коментоване мовлення – ефективний спосіб інтеграції образотворчо-мовленнєвої діяльності дошкільників"

  24 листопада в ДНЗ відбулося методичне об’єднання для вихователів міста з питання формування комунікативно-мовленнєвої діяльності дошкільників. На методичному обєднанні розглядалася тема «Коментоване мовлення – ефективний спосіб інтеграції образотворчо-мовленнєвої діяльності дошкільників».

Детальніше: 25.11.  МО вихователів міста

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.