Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

1Педагогічні читання

«Я ніколи в житті не належав собі»

                                               В. Сухомлинський

6 листопада 2018 року у ЗДО для педагогів пройшли   педагогічні читання, присвячені 100-річчю з дня народження В. О. Сухомлинського «Серце віддаю дітям».

Детальніше: 06.11 Педагогічні читання

1До 100 – річчя з Дня народження В.О.Сухомлинського

Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці.

Детальніше: 30.09. До 100 – річчя з Дня народження В.О.Сухомлинського

12«Тато, мама, я – спортивна сім’я»

9 липня 2018 року в дошкільному навчальному закладі пройшла родинно-спортивна розвага «Тато, мама, я – спортивна сім’я», організована інструктором з фізкультури Соборайчук І.А.

Детальніше: 09.07 «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

1"Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу"

Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.

Детальніше: 07.06  День захисту дітей

1Конкурс дитячого малюнку

«Я малюю маму»

 13 травня 2018 року, під час святкування загальноміського свята Дня матері, на майдані незалежності були нагороджені грамотами та подарунками вихованці нашого дошкільного закладу:

 Воробей Уляна (група №1)

 Іванцова Христина (група №6).

Детальніше: 14.05. Конкурс дитячого малюнку «Я малюю маму»

1-1«Маленькі шахісти»

В нашому закладі дошкільної освіти проходили змагання з шашок серед вихованців старших груп (№№5,6,11) які мали на меті розкрити інтелектуальний потенціал дитини.

Детальніше: 15.04  «Маленькі шахісти»

1Всесвітній День поезії

Ну що б, здавалося слова?

Слова та й голос - більш нічого!

А серце б′ється-ожива, як їх почує...

Знать, од Бога і голос той, і ті слова

Ідуть між люди... ( Т.Шевченко)

Детальніше: 21.03 Всесвітній День поезії

5Вітаємо переможців!

За твердженням В.О.Сухомлинського, тільки творчий педагог спроможний виховати творця: «Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, – з людиною.

Детальніше: 05.03 Вітаємо переможців!

1Сучасні проблеми економічного виховання дошкільників

6 лютого 2018 року у дошкільному закладі відбулося засідання семінару-практикуму для вихователів з питання «Сучасні проблеми економічного виховання дошкільників», під час якого за допомогою інтерактивних вправ педагоги ознайомилися із найефективнішими формами та методами роботи з дітьми з економічного виховання.

Детальніше: 08.02. Сучасні проблеми економічного виховання дошкільників

1Разом з батьками виготовляємо новорічні прикраси

В.О.Сухомлинський писав: «Дитинство – найважливіший період життя; не підготовка до майбутнього життя, а справжнє, яскраве, самобутнє, неповторне життя.

Детальніше: 27.11.  Разом з батьками виготовляємо новорічні прикраси

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.