Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

5"Коментоване мовлення – ефективний спосіб інтеграції образотворчо-мовленнєвої діяльності дошкільників"

  24 листопада в ДНЗ відбулося методичне об’єднання для вихователів міста з питання формування комунікативно-мовленнєвої діяльності дошкільників. На методичному обєднанні розглядалася тема «Коментоване мовлення – ефективний спосіб інтеграції образотворчо-мовленнєвої діяльності дошкільників».

Детальніше: 25.11.  МО вихователів міста

4Колективний перегляд інтегрованих занять

До педагогічної ради на тему: «Шляхи оптимізація комунікативно-мовленнєвого розвитку дошкільників».

Інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку з використанням інтерактивних методів навчання «Знай і люби Україну» (вихователь Фірак М.М., середня група №6)

Детальніше: 11.11. Колективний перегляд інтегрованих занять

«Казка-свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячого мислення й мови»

В.Сухомлинський

Дошкільне дитинство – це унікальний вік. Саме в цей період, закладаючи ґрунт майбутньої особистості, ми маємо сіяти в душі кожної дитини зерна високої духовності, які у майбутньому стануть рясним урожаєм.

Детальніше: 20.10. Казка-свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячого мислення й мови

8Свято спорту

Фізична культура є важливим засобом підвищення соціальної і трудової активності людей, задоволення їх моральних, естетичних та творчих запитів, життєво важливої потреби взаємного спілкування, розвитку дружніх стосунків між народами і зміцнення миру.

Детальніше: 13.09 Свято спорту

11Тиждень безпеки

Сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на дошкільний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Детальніше: 19.05.  Тиждень безпеки

Колективний перегляд

 До педагогічної ради на тему: «Розвиток творчий здібностей дошкільників засобами ігрової діяльності»  відбувся колективний перегляд ігрової діяльності.  

Детальніше: 19.05. Колективний перегляд

Виставка-ярмарка дидактичних посібників

До педради з теми: «Формування природничо-екологічної компетентності сучасного дошкільника» відбулася виставка-ярмарка дидактичних посібників з логіко-математичного розвитку.

Детальніше: 21.04. Виставка-ярмарка дидактичних посібників

1Засідання методичного обєднання

14.04.2016 року в ДНЗ відбулося III-є засідання методичного обєднання з логіко-математичного розвитку дошкільників з теми: «Розвиток творчого потенціалу дитини дошкільного віку, набуття нею сенсорного досвіду та здатність застосовувати набуті знання у практичній діяльності через використання універсального дидактичного матеріалу паличок Х.Кюізенера та блоків З. Дьєнеша»

Детальніше: 14.04. Засідання методичного об’єднання

1Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я»

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я 07.04.2016р. в ДНЗ відбулася ранкова зарядка «Рух заради здоров’я» Метою якої було: піднесення престижу занять фізичною культурою та організованою руховою активністю; презентація ранкової зарядки, як одного із чинників гармонійного розвитку людини; стимулювання пересічних громадян дбати про своє здоров’я; пропаганди здорового способу життя серед усіх верств населення.

Детальніше: 08.04. Фестиваль ранкової зарядки  «Рух заради здоров’я»

PoeziaДень поезії

     Поезія надихає, звеличує, штовхає на подвиги… Вірші найвідоміших поетів світу окриляють закоханих романтиків, запалюють відчайдушних любителів пригод, спонукають до боротьби за свої права, торкають потаємні струни душі…

Детальніше: 31.03. День поезії

1Літературно-музична композиція до дня пам'яті Т.Г.Шевченка

17 березня у ДНЗ до дня пам’яті Тараса Григоровича Шевченка на базі старшої групи №1 (вихователь Довгалець Г.М., музичний керівник Яковець Ю.М.) відбулася літературно-музична композиція «Ой співали кобзарі на Тарасовій горі».

Детальніше: 17.03. Літературно-музична композиція до дня пам'яті Т.Г.Шевченка

1Весна прийшла - свято принесла!

 

Після холодних зимових днів, з ледь відчутним весняним подихом і першими сонячними променями, приходить до нас чудове жіноче свято. Це свято несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане зжінкою.

Детальніше: 15.03. Весна прийшла - свято принесла!

1«Славна дочка українського народу»

Будь-яка людина щоденно пише свою «книгу життя». І важливо, щоб кожна сторінка була написана добрими ділами, щирими почуттями, впевненими кроками гідної мети. Написана прекрасними чорнилами, ця «книга» житиме в душах народу.

Детальніше: 05.03. Славна дочка українського народу

5Колективний перегляд занять

До педагогічної ради на тему:«Формування природничо – екологічної компетентності сучасного дошкільника» відбувся колективний перегляд занять.

Детальніше: 28.02. Колективний перегляд занять

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.