Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

1Рух заради здоров’я

256 дітей та 12 дорослих взяли участь у фестивалі ранкової зарядки "Рух заради здоров’я" з нагоди Всесвітнього дня здоров’я.

Детальніше: 10.04.  Рух заради здоров’я

5Прощання з зимою

22 лютого діти групи «Клубок» прощалися з зимонькою та зустрічали весну. Драматизація казки Н. Забіли «Снігурочка».

 

 

 

Детальніше: 23.02.  Прощання з зимою

 

1-1Родинне свято у садочку

10 лютого 2017 року у відповідності до річного плану роботи у рамках роботи над проектом «Виховуємо патріотів змалку» у ДНЗ відбулося родинне свято «Зростай родинне деревце».

Детальніше: 10.02. Pодинне свято «Зростай родинне деревце»

1Фестиваль колядок

19 січня у ДНЗ відбувся фестиваль колядок «Пісня душа народу». Одним із незмінних та важливих атрибутів Різдва є українські колядки. Це звичай, який надійшов до нас ще з минулих часів і який так сильно люблять малюки.

Детальніше: 20.01. Фестиваль колядок

2Відкрите заняття

15 грудня в старшій групі №7, у рамках роботи семінару-практикуму з теми: «Сучасні підходи до національно-патріотичного виховання дошкільників», було проведене відкрите заняття вихователем «спеціалістом першої категорії» Парфенюк В.Я.

Детальніше: 15.12. Відкрите заняття

5"Коментоване мовлення – ефективний спосіб інтеграції образотворчо-мовленнєвої діяльності дошкільників"

  24 листопада в ДНЗ відбулося методичне об’єднання для вихователів міста з питання формування комунікативно-мовленнєвої діяльності дошкільників. На методичному обєднанні розглядалася тема «Коментоване мовлення – ефективний спосіб інтеграції образотворчо-мовленнєвої діяльності дошкільників».

Детальніше: 25.11.  МО вихователів міста

4Колективний перегляд інтегрованих занять

До педагогічної ради на тему: «Шляхи оптимізація комунікативно-мовленнєвого розвитку дошкільників».

Інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку з використанням інтерактивних методів навчання «Знай і люби Україну» (вихователь Фірак М.М., середня група №6)

Детальніше: 11.11. Колективний перегляд інтегрованих занять

«Казка-свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячого мислення й мови»

В.Сухомлинський

Дошкільне дитинство – це унікальний вік. Саме в цей період, закладаючи ґрунт майбутньої особистості, ми маємо сіяти в душі кожної дитини зерна високої духовності, які у майбутньому стануть рясним урожаєм.

Детальніше: 20.10. Казка-свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячого мислення й мови

8Свято спорту

Фізична культура є важливим засобом підвищення соціальної і трудової активності людей, задоволення їх моральних, естетичних та творчих запитів, життєво важливої потреби взаємного спілкування, розвитку дружніх стосунків між народами і зміцнення миру.

Детальніше: 13.09 Свято спорту

11Тиждень безпеки

Сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на дошкільний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Детальніше: 19.05.  Тиждень безпеки

My Apple Style Counter

© 2009-2015 by GPIUTMD

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.